![](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2024/04/sinantisi-proedros-xamogelo-toy-paidiou.jpg)
Τον Πρόεδρο του Εθελοντικού Οργανισμού Μη Κερδοσκοπικού Χαρακτήρα «Το Χαμόγελο του Παιδιού» Κωνσταντίνο Γιαννόπουλο, υποδέχτηκε το πρωί της Δευτέρας 8 Απριλίου, ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου, Δημήτρης Πτωχός, στην έδρα της Περιφέρειας, στην Τρίπολη.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης συζητήθηκαν θέματα δράσεων και συνδρομής της Περιφέρειας Πελοποννήσου στο κοινωφελές έργο του Οργανισμού.
Δημοσίευση σχολίου